Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak? Ersun Yanal geliyor - Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

Yeni Haberler

Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

.

28 Ekim 2018 Pazar

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak? Ersun Yanal geliyor

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak sorusu yanıt buldu. Ali Koç'un Cocu'yu kovduğu ilk öğrendiğiniz site olarak Ersun Yanal Fenerbahçe'ye geri dönüyor. Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Ersun Yanal olacak iddiası.


ERSUN YANAL ile ilgili görsel sonucu


enerbahçe'de görevden kovulan Cocu yerine kim gelecek sorusu yanıt buluyor. Fenerbahçe başkanı Ali Koç, Cocu kovar kovmaz ilk işi Ersun Yanal'ın numarasını bulun talimatı verdi. Tatilini kesip İstanbul'a dönen Ersun Yanal Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olacak iddiası var.

Ersun Yanal ne zaman gelecek?

Fenerbahçe yeni teknik direktörü Ersun Yanal'la bu gece bir görüşme ayarlandı. Yanal için Ali Koç devrede ve yeni teknik direktör için arayışları sonlandırdı. Ersun Yanal ve Ali Koç zirvesi sonrası Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olarak açıklanma yapılması bekleniyor.

Galatasaray Fenerbahçe maçında sahada kim olacak?
Galatasaray Fenerbahçe maçı için Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Ersun Yanal'ın sahada olması bekleniyor. Yanal olmazsa yeni teknik direktör için 1 hafta daha bekleneceği öğrenildi. Ancak Yanal kuvvetle muhtemel isim olarak dikkat çekiyor. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder