Kafalar ekibinin filmi ‘Kafalar Karışık’ için ilk teaser yayınlandı - Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

Yeni Haberler

Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

.

14 Ekim 2018 Pazar

Kafalar ekibinin filmi ‘Kafalar Karışık’ için ilk teaser yayınlandı


Son dönemlerin modası olduğu üzere, Youtuber’lara çekilen sinema filmlerine bir yenisi daha eklendi. Kafalar ekibinin oynadığı ‘Kafalar Karışık’ için de ilk teaser yayınlandı
kafalar karışık ile ilgili görsel sonucu

Kafalar isimli youtube kanalı ile şöhrete kavuşan ve sosyal medya’nın en çok takip edilen fenomenleri arasında bulunan Fatih Yasin, Atakan Özyurt ve Bilal Hancı, sinema sektörüne giriş yaptı.

Aksiyon ve komedi türünde ki Kafalar Karışık filmi ile 7 Aralık 2018’de beyazperde’ye çıkacak olan filmin oyuncu kadrosu ise, pek çok ünlü ismin filminden daha fazla ünlü içeriyor!

Çekimleri Antalya ve İstanbul’da yapılan filmin oyuncu kadrosunda, Perihan Savaş, Cihan Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Zuhal Yalçın, Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu ve Selahattin Taşdöğen gibi Türk sineması ve televizyon dünyasının usta isimleri de yer alıyor. Tabi sadece bununla da sınırlı değil. Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe ile Funda Arar ve Yeni Gelin dizisinin güzel sesli oyuncusu Feride Hilal Akın’da filmde görünecek isimler olarak öne çıkıyor.
Ünlü reklam yönetmeni Yücel Yolcu’nun yönetmenliğini, görüntü yönetmenliğini oskar adaylığı bulunan Ersin Gök’ün yaptığı filmin yapımcılığını ise Youtube Partner firmalarından ILS Vision üstleniyor.
Kafalar Karışık filmi, aşık olduğu Buse ile evlenebilmenin yollarını arayan Atakan ile ona bu uğurda yardımcı olan arkadaşları Fatih ve Bilal’in hikâyelerini anlatıyor. Atakan, zengin sevgilisi Buse’ye aşıktır. Evlenmelerinde tek engel ise Buse’nin dedesidir. Atakan da Buse ile evlenmek için tek çare olarak Buse’nin yıllardır kayıp olan öz babasını bulmaya karar verir. Kadim dostları Fatih ve Bilal de elbette bu serüvende ona eşlik edeceklerdir. Kafalar, arayışları sonunda kendilerini bir anda Antalya’da bulacak ve işler iyiden iyiye karışmasıyla aksiyon ve komedi dolu bir macera başlayacaktır.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder