Ekim ayında çıkan en iyi mobil oyunlar! - Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

Yeni Haberler

Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

.

4 Kasım 2018 Pazar

Ekim ayında çıkan en iyi mobil oyunlar!

Her hafta olduğu gibi sizlere mobil oyun listeleri sunmaya devam ediyoruz. Düzenli olarak devam ettiğimiz bu serimiz Haftanın Mobil Oyunla ile siz değerli okurlarımızla buluşmaya devam edeceğiz. Bu kez  listemizin odağında Ekim ayında çıkan mobil oyunlar var.

Ekim ayında çıkan en iyi mobil oyunlar! ile ilgili görsel sonucu
Her hafta olduğu gibi sizlere mobil oyun listeleri sunmaya devam ediyoruz. Düzenli olarak devam ettiğimiz bu serimiz Haftanın Mobil Oyunları ile siz değerli okurlarımızla buluşmaya devam edeceğiz. Bu kez  listemizin odağında Ekim ayında çıkan mobil oyunlar var.
Badland Brawl

Çok sevilen Badland serisi yepyeni bir tarz ve oynanışla karşımızda. Clash Royale’in Badland yorumu gibi duran Badland Brawl, eğlenceli oynanış yapısıyla harika vakit geçirmenizi sağlıyor.


Chroniric XIX

Macera oyunlarını seviyorsanız ve oyunlarda gidişata değiştirmeye meraklı biriyseniz Chroniric XIX tam size göre bir yapım. Text Adventure tarzıyla belki herkese hitap etmiyor ama, heyecanlı öyküsü ve mekanikleriyle sizi kendine bağlamayı başarıyor.


Harvest Moon: Light of Hope

PC’de hayli popüler olan Harvest Moon: Light of Hope bu kez mobil arenaya geliyor. Harvest Moon serisinin sevilen mekanikleri iOS ve Androidkullanıcılarına özel olarak yeniden düzenlenmiş durumda. Fiyatı biraz yüksek olsa da Harvest Moon: Light of Hope size epey uzun bir oynanış süresi vaat ediyor.1 yorum: