Facebook, Messenger'da Arkadaşlarla Birlikte Video İzlemeyi Sağlayacak Bir Özellik Geliştiriyor - Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

Yeni Haberler

Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

.

17 Kasım 2018 Cumartesi

Facebook, Messenger'da Arkadaşlarla Birlikte Video İzlemeyi Sağlayacak Bir Özellik Geliştiriyor

Facebook, Messenger uygulaması için çeşitli geliştirmeler yapmaya devam ediyor. Sıradaki yenilik ise 'Watch Videos Together' isimli yeni bir özellik.
Facebook Messenger, her ne kadar çok yoğun kullanılan bir mesajlaşma uygulaması olmasa da şirket geliştirmelere ve yeniliklere devam ediyor. Kullanıcılara her zaman 'eğlenceli' bir alan yaratmayı deneyen Messenger, şimdi de tıpkı Facebook'a geçtiğimiz aylarda gelen 'Watch Party' özelliği gibi görünen 'Watch Videos Together' isimli bir özelliği test ediyor.
Mesaj gönderiminin iptal edilmesi ve giden mesajın geri alınması gibi, bir mesajlaşma uygulamasında mutlaka bulunması gereken özellikleri de bu sene içerisinde kullanıma sunan Facebook, Messenger'ın daha yoğun kullanılan bir platform olması için elinden geleni yapıyor gibi görünüyor. Test edilen bu son özellikle birlikte ise kullanıcılar, arkadaşlarıyla bir sohbet penceresinde ortak video izleyebilecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder