Fallout 76'ya güncellemeler ile gelecek yenilikler belli oldu - Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

Yeni Haberler

Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

.

18 Kasım 2018 Pazar

Fallout 76'ya güncellemeler ile gelecek yenilikler belli oldu

Bethesda'nın yeni oyun Fallout 76 çıktığından beri oyuncular birçok şeyden şikayet ediyorlar. Oyunda bulunan hatalar ve eksiklikler oyuncuları Fallout 76'dan soğuturken, Bethesda güncellemeler ile gelecek ilk yenilikleri açıklamaya başladı. Ä°lgili resim

Gelecek güncellemeler oyuncuların bazı büyük sorunlarına çözüm olacak.

BethesdaFallout 76 için ilk güncellemesini 19 Kasım 2018 tarihinde yayımlayacak. Güncelleme ilk olarak oyundaki hatalara çözüm olacak. Görevlerdeki hatalar, kullanıcı arayüzündeki sıkıntılar, C.A.M.P sisteminin sorunları bu güncelleme ile giderilecek. 
2018 yılında çıkacak diğer güncellemelerde ise büyük sorunlar çözülecek. Örneğin; Fallout 76 çıktığından bu yana oyuncuların en büyük sıkıntılarından birisi, içinde FOV özelliği barındırmıyor oluşuydu. Genel olarak PC için çıkan birçok oyunda bulunan bu özellik, oyuncuların oyun dünyasını ne kadar geniş göreceğini (kısaca görüş mesafesinin genişliğini)  belirliyor. Bu güncellemelerle oyuna eklenecek en önemli özelliklerden birisi olacak. 
PC oyuncularının istediği bir diğer özellik ise, Bas-Konuş iletişim sistemiydi. Bethesda oyuncuların bu çağrılarına kulak verdiklerini ve bu sistemi oyuna ekleyeceklerini duyurdu. Ayrıca olan eşyalarımızı sakladığımız Stash'a yükseltme sistemi gelecek. 
Fallout 76, 21:9 monitörleri desteklemiyor. Bethesda bir sonraki güncellemede oyuna bu desteğin ekleneceğini açıkladı.
Bethesda'nın geleceğini açıkladığı yeniliklere bakacak olursak, oyuncuların düşüncelerine önem verdiklerini söyleyebiliriz. Bu istekler, oyuncular tarafından Reddit üzerinde en çok istenen şeylerdi. Ancak böylesine kritik şeylerin, oyunun çıkışında yer almaması sizce de biraz garip değil mi? 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder