FMRTE 19 indir - FM 2019 Oyuniçi Editör - Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

Yeni Haberler

Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

.

11 Kasım 2018 Pazar

FMRTE 19 indir - FM 2019 Oyuniçi Editör

                                                    FMRTE 19 indir    
fm 2019 oyun içi editör ile ilgili görsel sonucu

Football Manager 2019 oyununu oynarken, oyun içerisinde değişiklik yapmak istiyorsanız FMRTE 19 indir tam sizin aradığınız program. Program ile oyuncu özelliklerini arttırabilir, stadyum kapasitenizi genişletebilir, takımınızın bütçesini arttırabilir ve takımınıza transfer döneminde olmayı gerektirmeden oyuncu transfer edebilirsiniz. Hatta daha fazla işlem yapmak da sizin elinizde.
Programın KullanımıFootball Manager oyunumuzda değişiklik yapacağımız Save oyunumuz çalışır durumdayken oyunu arka planda çalıştırıp, FMRTE dosyamızı çalıştırıyoruz. FMRTE ekranında Load Gamebutonuna tıkladıktan sonra üst kısımdaki arama kutusundan değişiklik yapacağımız oyuncunun ya da kulübün adını aratarak ulaşıyoruz. Sonrasında istediğimiz değişiklikleri yapıp Save butonuna basıyoruz. Oyuna tekrar geri dönerek değişikliklerimizi kontrol ediyoruz.

Kurulum;

İndirdiğiniz dosyada FMRTE dosyasının yüklemesini yapın. Sonrasında klasördeki dll dosyasını ve Amped uygulamasını FMRTE’nin kurulu olduğu klasöre kopyalayın. Önce AMPED’i sonra FMRTE’yi çalıştırın. Online Activation seçeneğini tıklayarak serial kısmının tamamını 0 yapın ve devam diyin. Aktivasyon başarılı. Program için oyunun açık olması gerekiyor, onu da belirtelim.
Hala Çikmadi Çikinca  İlgili Konuya Eklenecek :)
                                        Tikla indir

3 yorum:

  1. ulan daha cikmadi hata verdi ne, admin, senin de ......... cikmadiysa ne diye oyaliyorsun milleti

    YanıtlaSil