Football Manager 2019'un Demo Versiyonu Yayınlandı (Ücretsiz) - Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

Yeni Haberler

Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

.

4 Kasım 2018 Pazar

Football Manager 2019'un Demo Versiyonu Yayınlandı (Ücretsiz)

Sega'nın futbol menajerliği serisi olan Football Manager'in son oyunu çıktı.
Football Manager, Sega’nın yapımını üstlendiği detaylı bir simülasyon futbol oyunu. Bir takımı 2. ligdeyken alıp, wonderkid’leri keşfedip liglerin tozunu attırmanın keyfini, saatlerce sıkılmadan oynayabilmenin keyfini sürebildiğimiz menajerlik oyunu her geçen sene derinleşiyor. Sadece oyuncularına taktik vermek, takım dizilişini ayarlamak değil, oyuncuların özel hayatındaki problemleriyle de uğraşıyorsunuz. Performansı yetersiz olan oyuncuyu motive etmeye çalışmaktan, takım içindeki kutuplaşmaları önlemeye kadar, gerçek bir menajerin takım yönetmesinin stresini ve keyfini yaşayabiliyorsunuz. Tüm keyifleri yaşatan oyunun son halkası çıktı.

FM 2019 ile ilgili görsel sonucu

Yeni Football Manager, yenilenmiş arayüzü, Bundesliga ve Bundesliga 2 lisansları ve yenilenen taktik ayarlarıyla birlikte futbol ve oyunseverlere sunuldu.  
Sega, futbol menajerlik oyunu olan Football Manager 2019’un demosunu yayınladı. Dsogaming’e göre demoyu indirdiğiniz zaman yarım sezon oynayabiliyorsunuz. Oyunu indirip, oynamaya başladıktan sonra yarım sezonda edinebildiğiniz izlenime göre satın alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder