Kafalar Karışık Filminin İkinci Teaser Videosu Yayınlandı. - Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

Yeni Haberler

Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

.

4 Kasım 2018 Pazar

Kafalar Karışık Filminin İkinci Teaser Videosu Yayınlandı.

Kafalar Karışık ile ilgili görsel sonucu

Kafalar’ın fenomen isimleri Atakan ÖzyurtBilal Hancı ve Fatih Yasin‘den oluşan, Youtube’da yaklaşık 4,5 milyon takipçisi bulunan ekibin başrolünde yer aldığı Kafalar Karışık filminin yönetmen koltuğunda ise Kristal Elma ödüllü reklam yönetmeni Yücel Yolcu oturuyor.
“Kafalar Karışık”, evlenebilmek için kız arkadaşının kayıp babasını bulmaya çalışan genç bir adam ve arkadaşlarının hikayesini anlatıyor. Atakan’ın sevgilisi Buse ile mutlu bir birlikteliği vardır. Çift ilişkilerini evlilikle taçlandırmak ister. Zengin bir kadın olan Buse’nin dedesi ise bu evliliğe razı gelmez. Atakan ne yaparsın yapsın Buse’nin dedesini ikna edemez. Böyle olunca geriye tek çare Buse’nin yıllardır kayıp olan öz babasının bulmak kalır. Müstakbel kayınpederini bulmak için macera dolu bir yola koyulan Atakan’a bu serüvende yakın arkadaşları Fatih ve Bilal eşlik eder.
Filmin kadrosunda Metin Akpınar, Güven Kıraç ve Erkan Can gibi isimler bulunurken; Youtube videolarıyla tanınan ve akabinde Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filmiyle sinema macerasına başlayan başka bir isim Enes Batur da filmde yer alıyor.
Çekimleri İstanbul, Kaş, Elmalı ve Korkuteli’nde gerçekleştirilen “Kafalar Karışık” 7 Aralık’ta vizyona girecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder