Oyun Keyfinizi En Üst Düzeye Çıkaracak 5 Oyuncu Faresi - Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

Yeni Haberler

Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

.

4 Kasım 2018 Pazar

Oyun Keyfinizi En Üst Düzeye Çıkaracak 5 Oyuncu Faresi

                                          1- Logitech G900

Öncelikle bilmeniz gerekiyor ki G900 ve G903’ün kayda değer tek farkı kablosuz şarj (PowerPlay) desteği. Bir çeşit sihirbazlık kullanan şirket, bir şekilde 2.4GHz’lik bir bağlantı üzerinden yoklama oranını 1 milisaniyeye indirmeyi başardı. Tüm DPI serisinin hızlandırılmış kapsamı, sıfır düzeltme ve filtreleme ile birlikte bu oyun faresi, bir sonraki Hearthstone oyunundan Heroes of The Storm’a kadar her şey için hazırlandı.                                                 2- Corsair Glaive RGB


Yumuşak dokunuşlu boya kaplaması ve ergonomiyi daha da genişleten değiştirilebilir başparmak tutamaçları konfor için üretilmiş. Sağ el ile kullanım için tasarlanmış olan Corsair Glaive RGB oyuncu faresi, 3 farklı değiştirilebilir yan panel sunuyor ve bunlardan en rahat ettiğinizi kolayca takıp farenizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz. 16.000 DPI sensör bulunan ürün bu anlamda oldukça hassas. Hatta isterseniz hassasiyeti 1 DPI seviyesine kadar düşürebiliyorsunuz.                                                                                3- Razer DeathAdder Elite


Bu harika fare için aslında çok bir şey söylemeye gerek yok. DeathAdder Elite, kendini kanıtlamış ve ergonomisiyle çok seçilenler arasına girmeyi başarmış farelerden biri. 7 adet programlanabilir tuşu ile atayabileceğiniz bir sürü fonksiyonel tuş bulunuyor ve bunları değerlendirip değerlendirmemek size kalmış.                     
                                                          4- SteelSeries Rival 700

SteelSeries'in Rival 700 ismini verdiği oyuncu faresi, tasarımsal olarak çok dikkat çekici görünmüyor ancak sol önüne konumlandırılan OLED ekranıyla fark yaratmayı başarıyor. İsteğe bağlı olarak rahatlıkla programlanabilen bu ekranda oyun verilerini, özel logoları ya da animasyonlu görselleri gösterebilen fare, aynı zamanda hassasiyet gibi ayarlara da hızlı erişim sunuyor.
                                    5- Corsair Harpoon
Ortalama boyu onu hem küçük hem de büyük eller için iyi bir hale getiriyor ve arkadaki Corsair’in RGB aydınlatmalı logosu, masanızın üzerinde dinlenirken oldukça havalı görünüyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder