Fenerbahçe'den Serdar Aziz bombası! - Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

Yeni Haberler

Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

.

29 Aralık 2018 Cumartesi

Fenerbahçe'den Serdar Aziz bombası!

 Galatasaray’da bileti kesilen Serdar Aziz’in peşinde Beşiktaş ile Fenerbahçe var.Galatasaray, "Suudi Arabistan’a git, teklif var" dedi, Serdar Aziz kabul etmedi! 
Teknik direktör Fatih Terim’in artık takımda görmek istemediği Serdar’ın durumu, dün 2. Başkan Abdurrahim Albayrak ve oyuncunun menajeri Haluk Canatar tarafından masaya yatırıldı.
serdar aziz fenerbahce ile ilgili görsel sonucu
Menajer Canatar’a, Terim’in kararının net olduğu, Serdar’ın artık kadroda düşünülmediği bildirildi ve futbolcusuna kulüp bulmasının istendiği iletildi.
Sarı kırmızılıların Serdar Aziz’den, sezon başında kendisi için 10 milyon Euro öneren ancak o dönem olumsuz yanıt verilen bir Suudi Arabistan kulübüyle tekrar görüşmesini istediği ancak oyuncunun, "Ben Arabistan’a gitmem" diyerek kesin tavır koyduğu belirtildi. 

Bu gelişmeler sonrası Fenerbahçe, Serdar Aziz ile her konuda anlaştı. Aslan’dan 1 milyon Euro alacağı bulunan tecrübeli stoper, kulüpten bonservisini istedi. Serdar, Galatasaray’dan mukavelesini aldığı takdirde Fenerbahçe’ye imza atacak. Kanarya’nın, Serdar’la 4 yıllık anlaşma yaptığı, senelik 15 milyon TL vereceği bildirildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder