PUBG'nin Geliştiricisi Brendan Greene Başari Öyküsü - Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

Yeni Haberler

Weblayk - Güncel Teknoloji ve Oyun Haberleri

.

12 Aralık 2018 Çarşamba

PUBG'nin Geliştiricisi Brendan Greene Başari Öyküsü

-2 yıllık evliliğini sona erdiren Greene, o dönemde sürekli Call of Duty ve Assassin's Creed oynadığını söyledi.
brendan greene ile ilgili görsel sonucu
-Mükemmel bir tasarımcı olmasa da, kod bilgisi vardı ve oldukça azimliydi. Olabildiğince odasından çıkmadan, hafta sonları gezmeden, sürekli yapmak istediği mod üzerinde çalışmalar yaptı.
brendan greene ile ilgili görsel sonucu
-Bir grup insanın belirli bir alana, üzerlerinde sadece kıyafetle atılmasıyla oyun başlıyor. Yere iner inmez, hayatta kalmak için gereken malzemeleri bulmak gerekiyor. Bunlar; silah, mermi, çelik yelek, kask ve türevi şeyler. Belirli aralıklarla, bulunduğunuz harita daralarak, hayatta kalan tüm oyuncuları tek bir bölgeye toplanmasını sağlıyor. Son hayatta kalan kişi ise oyunun kazananı oluyor.
pubg ile ilgili görsel sonucu
-Çok kısa zaman içinde bu mod kendisine hatırı sayılır bir kitle kazandı. Ä°lgili resim
-Daybreak Games şirketi ile çalışmaya başlayan Greene, artık profesyonel olarak oyun sektöründen para kazanan bir geliştirici haline gelmişti.
brendan greene ile ilgili görsel sonucu
-Şirket, yepyeni bir Battle Royale oyunu için kendisini şirketlerine davet ettiler. Konsept tasarımlarına hayran kalan Greene, hem kendisi hem de oyun dünyası için yepyeni bir yol açacak olan imzayı attı.
brendan greene ile ilgili görsel sonucu
-Ve daha sonra Steam satışları bir anda patladı. Twitch yayınlarında, LOL ve Counter Strike gibi en tepede olan rakiplerini de sollamayı başardı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder